Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čichalov

Firma Výkup Antik Čichalov je zaměřena na výkup starožitností Čichalov a starožitného nábytku Čichalov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČichalov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čichalov a výkup retro doplňků Čichalov jako jsou stará křesla Čichalov, staré kredence Čichalov, chromové gauče Čichalov, starožitné psací stoly Čichalov, starožitné jídelny Čichalov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čichalov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čichalov, výkup starožitného nábytku Čichalov, výkup použitého nábytku Čichalov, výkup nábytku Čichalov, výkup chromového nábytku Čichalov, výkup designového nábytku Čichalov, výkup nábytku Halabala Čichalov, výkup křesel Čichalov, výkup porcelánu Čichalov, výkup z pozůstalostí Čichalov, vyklízení pozůstalostí Čichalov. odhad starožitností Čichalov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI