Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Chrudim

Firma Výkup Antik Chrudim je zaměřena na výkup starožitností Chrudim a starožitného nábytku Chrudim po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekChrudim ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Chrudim a výkup retro doplňků Chrudim jako jsou stará křesla Chrudim, staré kredence Chrudim, chromové gauče Chrudim, starožitné psací stoly Chrudim, starožitné jídelny Chrudim, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Chrudim z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Chrudim, výkup starožitného nábytku Chrudim, výkup použitého nábytku Chrudim, výkup nábytku Chrudim, výkup chromového nábytku Chrudim, výkup designového nábytku Chrudim, výkup nábytku Halabala Chrudim, výkup křesel Chrudim, výkup porcelánu Chrudim, výkup z pozůstalostí Chrudim, vyklízení pozůstalostí Chrudim. odhad starožitností Chrudim

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI