Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Chomutov

Firma Výkup Antik Chomutov je zaměřena na výkup starožitností Chomutov a starožitného nábytku Chomutov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekChomutov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Chomutov a výkup retro doplňků Chomutov jako jsou stará křesla Chomutov, staré kredence Chomutov, chromové gauče Chomutov, starožitné psací stoly Chomutov, starožitné jídelny Chomutov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Chomutov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Chomutov, výkup starožitného nábytku Chomutov, výkup použitého nábytku Chomutov, výkup nábytku Chomutov, výkup chromového nábytku Chomutov, výkup designového nábytku Chomutov, výkup nábytku Halabala Chomutov, výkup křesel Chomutov, výkup porcelánu Chomutov, výkup z pozůstalostí Chomutov, vyklízení pozůstalostí Chomutov. odhad starožitností Chomutov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI