Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cheb

Firma Výkup Antik Cheb je zaměřena na výkup starožitností Cheb a starožitného nábytku Cheb po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCheb ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cheb a výkup retro doplňků Cheb jako jsou stará křesla Cheb, staré kredence Cheb, chromové gauče Cheb, starožitné psací stoly Cheb, starožitné jídelny Cheb, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cheb z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cheb, výkup starožitného nábytku Cheb, výkup použitého nábytku Cheb, výkup nábytku Cheb, výkup chromového nábytku Cheb, výkup designového nábytku Cheb, výkup nábytku Halabala Cheb, výkup křesel Cheb, výkup porcelánu Cheb, výkup z pozůstalostí Cheb, vyklízení pozůstalostí Cheb. odhad starožitností Cheb

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI