Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cetyně

Firma Výkup Antik Cetyně je zaměřena na výkup starožitností Cetyně a starožitného nábytku Cetyně po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCetyně ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cetyně a výkup retro doplňků Cetyně jako jsou stará křesla Cetyně, staré kredence Cetyně, chromové gauče Cetyně, starožitné psací stoly Cetyně, starožitné jídelny Cetyně, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cetyně z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cetyně, výkup starožitného nábytku Cetyně, výkup použitého nábytku Cetyně, výkup nábytku Cetyně, výkup chromového nábytku Cetyně, výkup designového nábytku Cetyně, výkup nábytku Halabala Cetyně, výkup křesel Cetyně, výkup porcelánu Cetyně, výkup z pozůstalostí Cetyně, vyklízení pozůstalostí Cetyně. odhad starožitností Cetyně

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI