Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cetoraz

Firma Výkup Antik Cetoraz je zaměřena na výkup starožitností Cetoraz a starožitného nábytku Cetoraz po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCetoraz ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cetoraz a výkup retro doplňků Cetoraz jako jsou stará křesla Cetoraz, staré kredence Cetoraz, chromové gauče Cetoraz, starožitné psací stoly Cetoraz, starožitné jídelny Cetoraz, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cetoraz z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cetoraz, výkup starožitného nábytku Cetoraz, výkup použitého nábytku Cetoraz, výkup nábytku Cetoraz, výkup chromového nábytku Cetoraz, výkup designového nábytku Cetoraz, výkup nábytku Halabala Cetoraz, výkup křesel Cetoraz, výkup porcelánu Cetoraz, výkup z pozůstalostí Cetoraz, vyklízení pozůstalostí Cetoraz. odhad starožitností Cetoraz

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI