Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cetkovice

Firma Výkup Antik Cetkovice je zaměřena na výkup starožitností Cetkovice a starožitného nábytku Cetkovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCetkovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cetkovice a výkup retro doplňků Cetkovice jako jsou stará křesla Cetkovice, staré kredence Cetkovice, chromové gauče Cetkovice, starožitné psací stoly Cetkovice, starožitné jídelny Cetkovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cetkovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cetkovice, výkup starožitného nábytku Cetkovice, výkup použitého nábytku Cetkovice, výkup nábytku Cetkovice, výkup chromového nábytku Cetkovice, výkup designového nábytku Cetkovice, výkup nábytku Halabala Cetkovice, výkup křesel Cetkovice, výkup porcelánu Cetkovice, výkup z pozůstalostí Cetkovice, vyklízení pozůstalostí Cetkovice. odhad starožitností Cetkovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI