Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cetenov

Firma Výkup Antik Cetenov je zaměřena na výkup starožitností Cetenov a starožitného nábytku Cetenov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCetenov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cetenov a výkup retro doplňků Cetenov jako jsou stará křesla Cetenov, staré kredence Cetenov, chromové gauče Cetenov, starožitné psací stoly Cetenov, starožitné jídelny Cetenov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cetenov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cetenov, výkup starožitného nábytku Cetenov, výkup použitého nábytku Cetenov, výkup nábytku Cetenov, výkup chromového nábytku Cetenov, výkup designového nábytku Cetenov, výkup nábytku Halabala Cetenov, výkup křesel Cetenov, výkup porcelánu Cetenov, výkup z pozůstalostí Cetenov, vyklízení pozůstalostí Cetenov. odhad starožitností Cetenov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI