Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cetechovice

Firma Výkup Antik Cetechovice je zaměřena na výkup starožitností Cetechovice a starožitného nábytku Cetechovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCetechovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cetechovice a výkup retro doplňků Cetechovice jako jsou stará křesla Cetechovice, staré kredence Cetechovice, chromové gauče Cetechovice, starožitné psací stoly Cetechovice, starožitné jídelny Cetechovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cetechovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cetechovice, výkup starožitného nábytku Cetechovice, výkup použitého nábytku Cetechovice, výkup nábytku Cetechovice, výkup chromového nábytku Cetechovice, výkup designového nábytku Cetechovice, výkup nábytku Halabala Cetechovice, výkup křesel Cetechovice, výkup porcelánu Cetechovice, výkup z pozůstalostí Cetechovice, vyklízení pozůstalostí Cetechovice. odhad starožitností Cetechovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI