Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čestlice

Firma Výkup Antik Čestlice je zaměřena na výkup starožitností Čestlice a starožitného nábytku Čestlice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČestlice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čestlice a výkup retro doplňků Čestlice jako jsou stará křesla Čestlice, staré kredence Čestlice, chromové gauče Čestlice, starožitné psací stoly Čestlice, starožitné jídelny Čestlice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čestlice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čestlice, výkup starožitného nábytku Čestlice, výkup použitého nábytku Čestlice, výkup nábytku Čestlice, výkup chromového nábytku Čestlice, výkup designového nábytku Čestlice, výkup nábytku Halabala Čestlice, výkup křesel Čestlice, výkup porcelánu Čestlice, výkup z pozůstalostí Čestlice, vyklízení pozůstalostí Čestlice. odhad starožitností Čestlice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI