Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čestín

Firma Výkup Antik Čestín je zaměřena na výkup starožitností Čestín a starožitného nábytku Čestín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČestín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čestín a výkup retro doplňků Čestín jako jsou stará křesla Čestín, staré kredence Čestín, chromové gauče Čestín, starožitné psací stoly Čestín, starožitné jídelny Čestín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čestín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čestín, výkup starožitného nábytku Čestín, výkup použitého nábytku Čestín, výkup nábytku Čestín, výkup chromového nábytku Čestín, výkup designového nábytku Čestín, výkup nábytku Halabala Čestín, výkup křesel Čestín, výkup porcelánu Čestín, výkup z pozůstalostí Čestín, vyklízení pozůstalostí Čestín. odhad starožitností Čestín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI