Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čestice

Firma Výkup Antik Čestice je zaměřena na výkup starožitností Čestice a starožitného nábytku Čestice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČestice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čestice a výkup retro doplňků Čestice jako jsou stará křesla Čestice, staré kredence Čestice, chromové gauče Čestice, starožitné psací stoly Čestice, starožitné jídelny Čestice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čestice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čestice, výkup starožitného nábytku Čestice, výkup použitého nábytku Čestice, výkup nábytku Čestice, výkup chromového nábytku Čestice, výkup designového nábytku Čestice, výkup nábytku Halabala Čestice, výkup křesel Čestice, výkup porcelánu Čestice, výkup z pozůstalostí Čestice, vyklízení pozůstalostí Čestice. odhad starožitností Čestice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI