Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Černuc

Firma Výkup Antik Černuc je zaměřena na výkup starožitností Černuc a starožitného nábytku Černuc po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČernuc ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Černuc a výkup retro doplňků Černuc jako jsou stará křesla Černuc, staré kredence Černuc, chromové gauče Černuc, starožitné psací stoly Černuc, starožitné jídelny Černuc, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Černuc z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Černuc, výkup starožitného nábytku Černuc, výkup použitého nábytku Černuc, výkup nábytku Černuc, výkup chromového nábytku Černuc, výkup designového nábytku Černuc, výkup nábytku Halabala Černuc, výkup křesel Černuc, výkup porcelánu Černuc, výkup z pozůstalostí Černuc, vyklízení pozůstalostí Černuc. odhad starožitností Černuc

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI