Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Černousy

Firma Výkup Antik Černousy je zaměřena na výkup starožitností Černousy a starožitného nábytku Černousy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČernousy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Černousy a výkup retro doplňků Černousy jako jsou stará křesla Černousy, staré kredence Černousy, chromové gauče Černousy, starožitné psací stoly Černousy, starožitné jídelny Černousy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Černousy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Černousy, výkup starožitného nábytku Černousy, výkup použitého nábytku Černousy, výkup nábytku Černousy, výkup chromového nábytku Černousy, výkup designového nábytku Černousy, výkup nábytku Halabala Černousy, výkup křesel Černousy, výkup porcelánu Černousy, výkup z pozůstalostí Černousy, vyklízení pozůstalostí Černousy. odhad starožitností Černousy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI