Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Černošice

Firma Výkup Antik Černošice je zaměřena na výkup starožitností Černošice a starožitného nábytku Černošice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČernošice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Černošice a výkup retro doplňků Černošice jako jsou stará křesla Černošice, staré kredence Černošice, chromové gauče Černošice, starožitné psací stoly Černošice, starožitné jídelny Černošice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Černošice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Černošice, výkup starožitného nábytku Černošice, výkup použitého nábytku Černošice, výkup nábytku Černošice, výkup chromového nábytku Černošice, výkup designového nábytku Černošice, výkup nábytku Halabala Černošice, výkup křesel Černošice, výkup porcelánu Černošice, výkup z pozůstalostí Černošice, vyklízení pozůstalostí Černošice. odhad starožitností Černošice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI