Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Černiv

Firma Výkup Antik Černiv je zaměřena na výkup starožitností Černiv a starožitného nábytku Černiv po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČerniv ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Černiv a výkup retro doplňků Černiv jako jsou stará křesla Černiv, staré kredence Černiv, chromové gauče Černiv, starožitné psací stoly Černiv, starožitné jídelny Černiv, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Černiv z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Černiv, výkup starožitného nábytku Černiv, výkup použitého nábytku Černiv, výkup nábytku Černiv, výkup chromového nábytku Černiv, výkup designového nábytku Černiv, výkup nábytku Halabala Černiv, výkup křesel Černiv, výkup porcelánu Černiv, výkup z pozůstalostí Černiv, vyklízení pozůstalostí Černiv. odhad starožitností Černiv

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI