Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Černíky

Firma Výkup Antik Černíky je zaměřena na výkup starožitností Černíky a starožitného nábytku Černíky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČerníky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Černíky a výkup retro doplňků Černíky jako jsou stará křesla Černíky, staré kredence Černíky, chromové gauče Černíky, starožitné psací stoly Černíky, starožitné jídelny Černíky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Černíky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Černíky, výkup starožitného nábytku Černíky, výkup použitého nábytku Černíky, výkup nábytku Černíky, výkup chromového nábytku Černíky, výkup designového nábytku Černíky, výkup nábytku Halabala Černíky, výkup křesel Černíky, výkup porcelánu Černíky, výkup z pozůstalostí Černíky, vyklízení pozůstalostí Černíky. odhad starožitností Černíky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI