Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Černčice

Firma Výkup Antik Černčice je zaměřena na výkup starožitností Černčice a starožitného nábytku Černčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČernčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Černčice a výkup retro doplňků Černčice jako jsou stará křesla Černčice, staré kredence Černčice, chromové gauče Černčice, starožitné psací stoly Černčice, starožitné jídelny Černčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Černčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Černčice, výkup starožitného nábytku Černčice, výkup použitého nábytku Černčice, výkup nábytku Černčice, výkup chromového nábytku Černčice, výkup designového nábytku Černčice, výkup nábytku Halabala Černčice, výkup křesel Černčice, výkup porcelánu Černčice, výkup z pozůstalostí Černčice, vyklízení pozůstalostí Černčice. odhad starožitností Černčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI