Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cerhonice

Firma Výkup Antik Cerhonice je zaměřena na výkup starožitností Cerhonice a starožitného nábytku Cerhonice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCerhonice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cerhonice a výkup retro doplňků Cerhonice jako jsou stará křesla Cerhonice, staré kredence Cerhonice, chromové gauče Cerhonice, starožitné psací stoly Cerhonice, starožitné jídelny Cerhonice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cerhonice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cerhonice, výkup starožitného nábytku Cerhonice, výkup použitého nábytku Cerhonice, výkup nábytku Cerhonice, výkup chromového nábytku Cerhonice, výkup designového nábytku Cerhonice, výkup nábytku Halabala Cerhonice, výkup křesel Cerhonice, výkup porcelánu Cerhonice, výkup z pozůstalostí Cerhonice, vyklízení pozůstalostí Cerhonice. odhad starožitností Cerhonice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI