Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čepřovice

Firma Výkup Antik Čepřovice je zaměřena na výkup starožitností Čepřovice a starožitného nábytku Čepřovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČepřovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čepřovice a výkup retro doplňků Čepřovice jako jsou stará křesla Čepřovice, staré kredence Čepřovice, chromové gauče Čepřovice, starožitné psací stoly Čepřovice, starožitné jídelny Čepřovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čepřovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čepřovice, výkup starožitného nábytku Čepřovice, výkup použitého nábytku Čepřovice, výkup nábytku Čepřovice, výkup chromového nábytku Čepřovice, výkup designového nábytku Čepřovice, výkup nábytku Halabala Čepřovice, výkup křesel Čepřovice, výkup porcelánu Čepřovice, výkup z pozůstalostí Čepřovice, vyklízení pozůstalostí Čepřovice. odhad starožitností Čepřovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI