Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čelčice

Firma Výkup Antik Čelčice je zaměřena na výkup starožitností Čelčice a starožitného nábytku Čelčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČelčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čelčice a výkup retro doplňků Čelčice jako jsou stará křesla Čelčice, staré kredence Čelčice, chromové gauče Čelčice, starožitné psací stoly Čelčice, starožitné jídelny Čelčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čelčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čelčice, výkup starožitného nábytku Čelčice, výkup použitého nábytku Čelčice, výkup nábytku Čelčice, výkup chromového nábytku Čelčice, výkup designového nábytku Čelčice, výkup nábytku Halabala Čelčice, výkup křesel Čelčice, výkup porcelánu Čelčice, výkup z pozůstalostí Čelčice, vyklízení pozůstalostí Čelčice. odhad starožitností Čelčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI