Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čečovice

Firma Výkup Antik Čečovice je zaměřena na výkup starožitností Čečovice a starožitného nábytku Čečovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČečovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čečovice a výkup retro doplňků Čečovice jako jsou stará křesla Čečovice, staré kredence Čečovice, chromové gauče Čečovice, starožitné psací stoly Čečovice, starožitné jídelny Čečovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čečovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čečovice, výkup starožitného nábytku Čečovice, výkup použitého nábytku Čečovice, výkup nábytku Čečovice, výkup chromového nábytku Čečovice, výkup designového nábytku Čečovice, výkup nábytku Halabala Čečovice, výkup křesel Čečovice, výkup porcelánu Čečovice, výkup z pozůstalostí Čečovice, vyklízení pozůstalostí Čečovice. odhad starožitností Čečovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI