Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čechy

Firma Výkup Antik Čechy je zaměřena na výkup starožitností Čechy a starožitného nábytku Čechy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČechy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čechy a výkup retro doplňků Čechy jako jsou stará křesla Čechy, staré kredence Čechy, chromové gauče Čechy, starožitné psací stoly Čechy, starožitné jídelny Čechy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čechy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čechy, výkup starožitného nábytku Čechy, výkup použitého nábytku Čechy, výkup nábytku Čechy, výkup chromového nábytku Čechy, výkup designového nábytku Čechy, výkup nábytku Halabala Čechy, výkup křesel Čechy, výkup porcelánu Čechy, výkup z pozůstalostí Čechy, vyklízení pozůstalostí Čechy. odhad starožitností Čechy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI