Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čechtín

Firma Výkup Antik Čechtín je zaměřena na výkup starožitností Čechtín a starožitného nábytku Čechtín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČechtín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čechtín a výkup retro doplňků Čechtín jako jsou stará křesla Čechtín, staré kredence Čechtín, chromové gauče Čechtín, starožitné psací stoly Čechtín, starožitné jídelny Čechtín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čechtín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čechtín, výkup starožitného nábytku Čechtín, výkup použitého nábytku Čechtín, výkup nábytku Čechtín, výkup chromového nábytku Čechtín, výkup designového nábytku Čechtín, výkup nábytku Halabala Čechtín, výkup křesel Čechtín, výkup porcelánu Čechtín, výkup z pozůstalostí Čechtín, vyklízení pozůstalostí Čechtín. odhad starožitností Čechtín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI