Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čečelice

Firma Výkup Antik Čečelice je zaměřena na výkup starožitností Čečelice a starožitného nábytku Čečelice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČečelice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čečelice a výkup retro doplňků Čečelice jako jsou stará křesla Čečelice, staré kredence Čečelice, chromové gauče Čečelice, starožitné psací stoly Čečelice, starožitné jídelny Čečelice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čečelice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čečelice, výkup starožitného nábytku Čečelice, výkup použitého nábytku Čečelice, výkup nábytku Čečelice, výkup chromového nábytku Čečelice, výkup designového nábytku Čečelice, výkup nábytku Halabala Čečelice, výkup křesel Čečelice, výkup porcelánu Čečelice, výkup z pozůstalostí Čečelice, vyklízení pozůstalostí Čečelice. odhad starožitností Čečelice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI