Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Cebiv

Firma Výkup Antik Cebiv je zaměřena na výkup starožitností Cebiv a starožitného nábytku Cebiv po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekCebiv ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Cebiv a výkup retro doplňků Cebiv jako jsou stará křesla Cebiv, staré kredence Cebiv, chromové gauče Cebiv, starožitné psací stoly Cebiv, starožitné jídelny Cebiv, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Cebiv z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Cebiv, výkup starožitného nábytku Cebiv, výkup použitého nábytku Cebiv, výkup nábytku Cebiv, výkup chromového nábytku Cebiv, výkup designového nábytku Cebiv, výkup nábytku Halabala Cebiv, výkup křesel Cebiv, výkup porcelánu Cebiv, výkup z pozůstalostí Cebiv, vyklízení pozůstalostí Cebiv. odhad starožitností Cebiv

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI