Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Častolovice

Firma Výkup Antik Častolovice je zaměřena na výkup starožitností Častolovice a starožitného nábytku Častolovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČastolovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Častolovice a výkup retro doplňků Častolovice jako jsou stará křesla Častolovice, staré kredence Častolovice, chromové gauče Častolovice, starožitné psací stoly Častolovice, starožitné jídelny Častolovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Častolovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Častolovice, výkup starožitného nábytku Častolovice, výkup použitého nábytku Častolovice, výkup nábytku Častolovice, výkup chromového nábytku Častolovice, výkup designového nábytku Častolovice, výkup nábytku Halabala Častolovice, výkup křesel Častolovice, výkup porcelánu Častolovice, výkup z pozůstalostí Častolovice, vyklízení pozůstalostí Častolovice. odhad starožitností Častolovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI