Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čáslavice

Firma Výkup Antik Čáslavice je zaměřena na výkup starožitností Čáslavice a starožitného nábytku Čáslavice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČáslavice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čáslavice a výkup retro doplňků Čáslavice jako jsou stará křesla Čáslavice, staré kredence Čáslavice, chromové gauče Čáslavice, starožitné psací stoly Čáslavice, starožitné jídelny Čáslavice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čáslavice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čáslavice, výkup starožitného nábytku Čáslavice, výkup použitého nábytku Čáslavice, výkup nábytku Čáslavice, výkup chromového nábytku Čáslavice, výkup designového nábytku Čáslavice, výkup nábytku Halabala Čáslavice, výkup křesel Čáslavice, výkup porcelánu Čáslavice, výkup z pozůstalostí Čáslavice, vyklízení pozůstalostí Čáslavice. odhad starožitností Čáslavice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI