Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čachrov

Firma Výkup Antik Čachrov je zaměřena na výkup starožitností Čachrov a starožitného nábytku Čachrov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČachrov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čachrov a výkup retro doplňků Čachrov jako jsou stará křesla Čachrov, staré kredence Čachrov, chromové gauče Čachrov, starožitné psací stoly Čachrov, starožitné jídelny Čachrov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čachrov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čachrov, výkup starožitného nábytku Čachrov, výkup použitého nábytku Čachrov, výkup nábytku Čachrov, výkup chromového nábytku Čachrov, výkup designového nábytku Čachrov, výkup nábytku Halabala Čachrov, výkup křesel Čachrov, výkup porcelánu Čachrov, výkup z pozůstalostí Čachrov, vyklízení pozůstalostí Čachrov. odhad starožitností Čachrov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI