Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čachovice

Firma Výkup Antik Čachovice je zaměřena na výkup starožitností Čachovice a starožitného nábytku Čachovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČachovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čachovice a výkup retro doplňků Čachovice jako jsou stará křesla Čachovice, staré kredence Čachovice, chromové gauče Čachovice, starožitné psací stoly Čachovice, starožitné jídelny Čachovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čachovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čachovice, výkup starožitného nábytku Čachovice, výkup použitého nábytku Čachovice, výkup nábytku Čachovice, výkup chromového nábytku Čachovice, výkup designového nábytku Čachovice, výkup nábytku Halabala Čachovice, výkup křesel Čachovice, výkup porcelánu Čachovice, výkup z pozůstalostí Čachovice, vyklízení pozůstalostí Čachovice. odhad starožitností Čachovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI