Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Čachotín

Firma Výkup Antik Čachotín je zaměřena na výkup starožitností Čachotín a starožitného nábytku Čachotín po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekČachotín ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Čachotín a výkup retro doplňků Čachotín jako jsou stará křesla Čachotín, staré kredence Čachotín, chromové gauče Čachotín, starožitné psací stoly Čachotín, starožitné jídelny Čachotín, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Čachotín z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Čachotín, výkup starožitného nábytku Čachotín, výkup použitého nábytku Čachotín, výkup nábytku Čachotín, výkup chromového nábytku Čachotín, výkup designového nábytku Čachotín, výkup nábytku Halabala Čachotín, výkup křesel Čachotín, výkup porcelánu Čachotín, výkup z pozůstalostí Čachotín, vyklízení pozůstalostí Čachotín. odhad starožitností Čachotín

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI