Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Byzhradec

Firma Výkup Antik Byzhradec je zaměřena na výkup starožitností Byzhradec a starožitného nábytku Byzhradec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekByzhradec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Byzhradec a výkup retro doplňků Byzhradec jako jsou stará křesla Byzhradec, staré kredence Byzhradec, chromové gauče Byzhradec, starožitné psací stoly Byzhradec, starožitné jídelny Byzhradec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Byzhradec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Byzhradec, výkup starožitného nábytku Byzhradec, výkup použitého nábytku Byzhradec, výkup nábytku Byzhradec, výkup chromového nábytku Byzhradec, výkup designového nábytku Byzhradec, výkup nábytku Halabala Byzhradec, výkup křesel Byzhradec, výkup porcelánu Byzhradec, výkup z pozůstalostí Byzhradec, vyklízení pozůstalostí Byzhradec. odhad starožitností Byzhradec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI