Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bystrovany

Firma Výkup Antik Bystrovany je zaměřena na výkup starožitností Bystrovany a starožitného nábytku Bystrovany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBystrovany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bystrovany a výkup retro doplňků Bystrovany jako jsou stará křesla Bystrovany, staré kredence Bystrovany, chromové gauče Bystrovany, starožitné psací stoly Bystrovany, starožitné jídelny Bystrovany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bystrovany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bystrovany, výkup starožitného nábytku Bystrovany, výkup použitého nábytku Bystrovany, výkup nábytku Bystrovany, výkup chromového nábytku Bystrovany, výkup designového nábytku Bystrovany, výkup nábytku Halabala Bystrovany, výkup křesel Bystrovany, výkup porcelánu Bystrovany, výkup z pozůstalostí Bystrovany, vyklízení pozůstalostí Bystrovany. odhad starožitností Bystrovany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI