Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bystročice

Firma Výkup Antik Bystročice je zaměřena na výkup starožitností Bystročice a starožitného nábytku Bystročice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBystročice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bystročice a výkup retro doplňků Bystročice jako jsou stará křesla Bystročice, staré kredence Bystročice, chromové gauče Bystročice, starožitné psací stoly Bystročice, starožitné jídelny Bystročice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bystročice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bystročice, výkup starožitného nábytku Bystročice, výkup použitého nábytku Bystročice, výkup nábytku Bystročice, výkup chromového nábytku Bystročice, výkup designového nábytku Bystročice, výkup nábytku Halabala Bystročice, výkup křesel Bystročice, výkup porcelánu Bystročice, výkup z pozůstalostí Bystročice, vyklízení pozůstalostí Bystročice. odhad starožitností Bystročice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI