Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bystřička

Firma Výkup Antik Bystřička je zaměřena na výkup starožitností Bystřička a starožitného nábytku Bystřička po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBystřička ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bystřička a výkup retro doplňků Bystřička jako jsou stará křesla Bystřička, staré kredence Bystřička, chromové gauče Bystřička, starožitné psací stoly Bystřička, starožitné jídelny Bystřička, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bystřička z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bystřička, výkup starožitného nábytku Bystřička, výkup použitého nábytku Bystřička, výkup nábytku Bystřička, výkup chromového nábytku Bystřička, výkup designového nábytku Bystřička, výkup nábytku Halabala Bystřička, výkup křesel Bystřička, výkup porcelánu Bystřička, výkup z pozůstalostí Bystřička, vyklízení pozůstalostí Bystřička. odhad starožitností Bystřička

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI