Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bystřice

Firma Výkup Antik Bystřice je zaměřena na výkup starožitností Bystřice a starožitného nábytku Bystřice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBystřice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bystřice a výkup retro doplňků Bystřice jako jsou stará křesla Bystřice, staré kredence Bystřice, chromové gauče Bystřice, starožitné psací stoly Bystřice, starožitné jídelny Bystřice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bystřice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bystřice, výkup starožitného nábytku Bystřice, výkup použitého nábytku Bystřice, výkup nábytku Bystřice, výkup chromového nábytku Bystřice, výkup designového nábytku Bystřice, výkup nábytku Halabala Bystřice, výkup křesel Bystřice, výkup porcelánu Bystřice, výkup z pozůstalostí Bystřice, vyklízení pozůstalostí Bystřice. odhad starožitností Bystřice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI