Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bystřec

Firma Výkup Antik Bystřec je zaměřena na výkup starožitností Bystřec a starožitného nábytku Bystřec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBystřec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bystřec a výkup retro doplňků Bystřec jako jsou stará křesla Bystřec, staré kredence Bystřec, chromové gauče Bystřec, starožitné psací stoly Bystřec, starožitné jídelny Bystřec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bystřec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bystřec, výkup starožitného nábytku Bystřec, výkup použitého nábytku Bystřec, výkup nábytku Bystřec, výkup chromového nábytku Bystřec, výkup designového nábytku Bystřec, výkup nábytku Halabala Bystřec, výkup křesel Bystřec, výkup porcelánu Bystřec, výkup z pozůstalostí Bystřec, vyklízení pozůstalostí Bystřec. odhad starožitností Bystřec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI