Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bystřany

Firma Výkup Antik Bystřany je zaměřena na výkup starožitností Bystřany a starožitného nábytku Bystřany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBystřany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bystřany a výkup retro doplňků Bystřany jako jsou stará křesla Bystřany, staré kredence Bystřany, chromové gauče Bystřany, starožitné psací stoly Bystřany, starožitné jídelny Bystřany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bystřany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bystřany, výkup starožitného nábytku Bystřany, výkup použitého nábytku Bystřany, výkup nábytku Bystřany, výkup chromového nábytku Bystřany, výkup designového nábytku Bystřany, výkup nábytku Halabala Bystřany, výkup křesel Bystřany, výkup porcelánu Bystřany, výkup z pozůstalostí Bystřany, vyklízení pozůstalostí Bystřany. odhad starožitností Bystřany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI