Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Buštěhrad

Firma Výkup Antik Buštěhrad je zaměřena na výkup starožitností Buštěhrad a starožitného nábytku Buštěhrad po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBuštěhrad ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Buštěhrad a výkup retro doplňků Buštěhrad jako jsou stará křesla Buštěhrad, staré kredence Buštěhrad, chromové gauče Buštěhrad, starožitné psací stoly Buštěhrad, starožitné jídelny Buštěhrad, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Buštěhrad z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Buštěhrad, výkup starožitného nábytku Buštěhrad, výkup použitého nábytku Buštěhrad, výkup nábytku Buštěhrad, výkup chromového nábytku Buštěhrad, výkup designového nábytku Buštěhrad, výkup nábytku Halabala Buštěhrad, výkup křesel Buštěhrad, výkup porcelánu Buštěhrad, výkup z pozůstalostí Buštěhrad, vyklízení pozůstalostí Buštěhrad. odhad starožitností Buštěhrad

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI