Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bulhary

Firma Výkup Antik Bulhary je zaměřena na výkup starožitností Bulhary a starožitného nábytku Bulhary po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBulhary ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bulhary a výkup retro doplňků Bulhary jako jsou stará křesla Bulhary, staré kredence Bulhary, chromové gauče Bulhary, starožitné psací stoly Bulhary, starožitné jídelny Bulhary, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bulhary z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bulhary, výkup starožitného nábytku Bulhary, výkup použitého nábytku Bulhary, výkup nábytku Bulhary, výkup chromového nábytku Bulhary, výkup designového nábytku Bulhary, výkup nábytku Halabala Bulhary, výkup křesel Bulhary, výkup porcelánu Bulhary, výkup z pozůstalostí Bulhary, vyklízení pozůstalostí Bulhary. odhad starožitností Bulhary

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI