Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Budětice

Firma Výkup Antik Budětice je zaměřena na výkup starožitností Budětice a starožitného nábytku Budětice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBudětice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Budětice a výkup retro doplňků Budětice jako jsou stará křesla Budětice, staré kredence Budětice, chromové gauče Budětice, starožitné psací stoly Budětice, starožitné jídelny Budětice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Budětice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Budětice, výkup starožitného nábytku Budětice, výkup použitého nábytku Budětice, výkup nábytku Budětice, výkup chromového nábytku Budětice, výkup designového nábytku Budětice, výkup nábytku Halabala Budětice, výkup křesel Budětice, výkup porcelánu Budětice, výkup z pozůstalostí Budětice, vyklízení pozůstalostí Budětice. odhad starožitností Budětice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI