Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bruntál

Firma Výkup Antik Bruntál je zaměřena na výkup starožitností Bruntál a starožitného nábytku Bruntál po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBruntál ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bruntál a výkup retro doplňků Bruntál jako jsou stará křesla Bruntál, staré kredence Bruntál, chromové gauče Bruntál, starožitné psací stoly Bruntál, starožitné jídelny Bruntál, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bruntál z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bruntál, výkup starožitného nábytku Bruntál, výkup použitého nábytku Bruntál, výkup nábytku Bruntál, výkup chromového nábytku Bruntál, výkup designového nábytku Bruntál, výkup nábytku Halabala Bruntál, výkup křesel Bruntál, výkup porcelánu Bruntál, výkup z pozůstalostí Bruntál, vyklízení pozůstalostí Bruntál. odhad starožitností Bruntál

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI