Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Brťov-Jeneč

Firma Výkup Antik Brťov-Jeneč je zaměřena na výkup starožitností Brťov-Jeneč a starožitného nábytku Brťov-Jeneč po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBrťov-Jeneč ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Brťov-Jeneč a výkup retro doplňků Brťov-Jeneč jako jsou stará křesla Brťov-Jeneč, staré kredence Brťov-Jeneč, chromové gauče Brťov-Jeneč, starožitné psací stoly Brťov-Jeneč, starožitné jídelny Brťov-Jeneč, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Brťov-Jeneč z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Brťov-Jeneč, výkup starožitného nábytku Brťov-Jeneč, výkup použitého nábytku Brťov-Jeneč, výkup nábytku Brťov-Jeneč, výkup chromového nábytku Brťov-Jeneč, výkup designového nábytku Brťov-Jeneč, výkup nábytku Halabala Brťov-Jeneč, výkup křesel Brťov-Jeneč, výkup porcelánu Brťov-Jeneč, výkup z pozůstalostí Brťov-Jeneč, vyklízení pozůstalostí Brťov-Jeneč. odhad starožitností Brťov-Jeneč

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI