Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Brtnička

Firma Výkup Antik Brtnička je zaměřena na výkup starožitností Brtnička a starožitného nábytku Brtnička po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBrtnička ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Brtnička a výkup retro doplňků Brtnička jako jsou stará křesla Brtnička, staré kredence Brtnička, chromové gauče Brtnička, starožitné psací stoly Brtnička, starožitné jídelny Brtnička, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Brtnička z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Brtnička, výkup starožitného nábytku Brtnička, výkup použitého nábytku Brtnička, výkup nábytku Brtnička, výkup chromového nábytku Brtnička, výkup designového nábytku Brtnička, výkup nábytku Halabala Brtnička, výkup křesel Brtnička, výkup porcelánu Brtnička, výkup z pozůstalostí Brtnička, vyklízení pozůstalostí Brtnička. odhad starožitností Brtnička

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI