Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Brtnice

Firma Výkup Antik Brtnice je zaměřena na výkup starožitností Brtnice a starožitného nábytku Brtnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBrtnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Brtnice a výkup retro doplňků Brtnice jako jsou stará křesla Brtnice, staré kredence Brtnice, chromové gauče Brtnice, starožitné psací stoly Brtnice, starožitné jídelny Brtnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Brtnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Brtnice, výkup starožitného nábytku Brtnice, výkup použitého nábytku Brtnice, výkup nábytku Brtnice, výkup chromového nábytku Brtnice, výkup designového nábytku Brtnice, výkup nábytku Halabala Brtnice, výkup křesel Brtnice, výkup porcelánu Brtnice, výkup z pozůstalostí Brtnice, vyklízení pozůstalostí Brtnice. odhad starožitností Brtnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI