Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Broumy

Firma Výkup Antik Broumy je zaměřena na výkup starožitností Broumy a starožitného nábytku Broumy po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBroumy ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Broumy a výkup retro doplňků Broumy jako jsou stará křesla Broumy, staré kredence Broumy, chromové gauče Broumy, starožitné psací stoly Broumy, starožitné jídelny Broumy, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Broumy z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Broumy, výkup starožitného nábytku Broumy, výkup použitého nábytku Broumy, výkup nábytku Broumy, výkup chromového nábytku Broumy, výkup designového nábytku Broumy, výkup nábytku Halabala Broumy, výkup křesel Broumy, výkup porcelánu Broumy, výkup z pozůstalostí Broumy, vyklízení pozůstalostí Broumy. odhad starožitností Broumy

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI