Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Broumov

Firma Výkup Antik Broumov je zaměřena na výkup starožitností Broumov a starožitného nábytku Broumov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBroumov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Broumov a výkup retro doplňků Broumov jako jsou stará křesla Broumov, staré kredence Broumov, chromové gauče Broumov, starožitné psací stoly Broumov, starožitné jídelny Broumov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Broumov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Broumov, výkup starožitného nábytku Broumov, výkup použitého nábytku Broumov, výkup nábytku Broumov, výkup chromového nábytku Broumov, výkup designového nábytku Broumov, výkup nábytku Halabala Broumov, výkup křesel Broumov, výkup porcelánu Broumov, výkup z pozůstalostí Broumov, vyklízení pozůstalostí Broumov. odhad starožitností Broumov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI