Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Brniště

Firma Výkup Antik Brniště je zaměřena na výkup starožitností Brniště a starožitného nábytku Brniště po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBrniště ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Brniště a výkup retro doplňků Brniště jako jsou stará křesla Brniště, staré kredence Brniště, chromové gauče Brniště, starožitné psací stoly Brniště, starožitné jídelny Brniště, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Brniště z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Brniště, výkup starožitného nábytku Brniště, výkup použitého nábytku Brniště, výkup nábytku Brniště, výkup chromového nábytku Brniště, výkup designového nábytku Brniště, výkup nábytku Halabala Brniště, výkup křesel Brniště, výkup porcelánu Brniště, výkup z pozůstalostí Brniště, vyklízení pozůstalostí Brniště. odhad starožitností Brniště

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI