Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Brníčko

Firma Výkup Antik Brníčko je zaměřena na výkup starožitností Brníčko a starožitného nábytku Brníčko po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBrníčko ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Brníčko a výkup retro doplňků Brníčko jako jsou stará křesla Brníčko, staré kredence Brníčko, chromové gauče Brníčko, starožitné psací stoly Brníčko, starožitné jídelny Brníčko, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Brníčko z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Brníčko, výkup starožitného nábytku Brníčko, výkup použitého nábytku Brníčko, výkup nábytku Brníčko, výkup chromového nábytku Brníčko, výkup designového nábytku Brníčko, výkup nábytku Halabala Brníčko, výkup křesel Brníčko, výkup porcelánu Brníčko, výkup z pozůstalostí Brníčko, vyklízení pozůstalostí Brníčko. odhad starožitností Brníčko

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI