Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bříství

Firma Výkup Antik Bříství je zaměřena na výkup starožitností Bříství a starožitného nábytku Bříství po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBříství ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bříství a výkup retro doplňků Bříství jako jsou stará křesla Bříství, staré kredence Bříství, chromové gauče Bříství, starožitné psací stoly Bříství, starožitné jídelny Bříství, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bříství z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bříství, výkup starožitného nábytku Bříství, výkup použitého nábytku Bříství, výkup nábytku Bříství, výkup chromového nábytku Bříství, výkup designového nábytku Bříství, výkup nábytku Halabala Bříství, výkup křesel Bříství, výkup porcelánu Bříství, výkup z pozůstalostí Bříství, vyklízení pozůstalostí Bříství. odhad starožitností Bříství

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI